O nas

O firmie

Zajmujemy się dystrybucją samochodowych części zamiennych i wyposażenia warsztatu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz zaopatrujemy własnym transportem 4 razy dziennie warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy transportowe i firmy z flotą samochodową.

Działalność na rynku motoryzacyjnym rozpoczęliśmy w 1992 roku jako pierwsza firma zajmująca się kasacją samochodów w powiecie cieszyńskim.

Duży napływ do Polski używanych samochodów oraz rosnące wymagania klientów wymusiły na nas stopniowe wprowadzanie do oferty nowych części samochodowych. Oferujemy części zamienne do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych stosowane na pierwszy montaż jak również tańsze atestowane zamienniki.

Wysoka operatywność oraz dobra organizacja pracy szybko zaowocowała wysokim wzrostem sprzedaży towarów oraz ugruntowaniem pozycji firmy na lokalnym rynku.

Obecnie w magazynie o powierzchni 400m2 posiadamy około 40 tysięcy pozycji. Dbając o stałe zwiekszanie dosteponości towarów oraz poprawę jakości obsługi klienta w lutym 2007 roku oddaliśmy do użytku nowy magazyn o powierzchni 200m2.

Prowadzimy także serwis układów wydechowych, więcej informacji w zakładce serwis.

Motto naszej pracy to zadowolenie i satysfakcja każdego klienta